Školení první pomoci

Potřebujete kurz první pomoci pro své žáky nebo zaměstnance? Chcete se naučit něco z první pomoci? Neváhejte se na nás obrátit. Zaměření i délku kurzu s Vámi domluvíme individuálně podle Vašich potřeb. Kurzy rozdělujeme do třech základních kategorií dle zaměření – pro školy, pro firmy a pro jednotlivce.

Školení první pomoci pro základní a střední školy

Proškolíme v první pomoci vaše děti i učitele. Výuka ve školách nás baví a přijde nám důležitá a proto ji děláme bez nároku na odměnu.

Kurzy první pomoci pro firmy a skupiny

Proškolíme v první pomoci vás i vaše zamestnance. Vybrat si můžete z několika variant kurzů s různou časovou dotací i stupněm náročnosti.

Kurzy první pomoci pro jednotlivce

Zajímá vás první pomoci? Pořádáme pravidelně kurzy první pomoci pro jednotlivce. V případě zájmu se u nás lze objednat na předem stanovené termíny.

5 důvodů pro kurz první pomoci od Life Saving Support

 • Kvalitní lektoři
  Školit vás budou kvalitní lektoři, kteří se průběžně vzdělávají ve svém oboru, máte tak jistotu, že se naučíte ty nejkvalitnější a nejmodernější postupy.
 • Hodně praxe
  Polovinu každého z našich kurzů tvoří zvládání praktických dovedností v první pomoci, nebudete se tedy učit jen suchou teorii, ale vše si co nejreálněji vyzkoušíte.
 • Výuka zážitkem
  Při výuce klademe důraz na praktické zvládnutí první pomoci, proto často a rádi využíváme maskování reálně vypadajících poranění.
 • Výhodná cena
  Jsme spolek, jehož hlavním cílem je proškolení v kvalitní první pomoci co nejvíce lidí. V tom se odráží i cena jednotlivých kurzů, které jsou levnější, než od komerčních školících firem.
 • Zpětná vazba
  Po skončení kurzu od nás dostanete certifikát o proškolení první pomoci a spoustu výukových materiálů, abyste si mohli sami osvěžit své znalosti.