Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/175940/virtual/www/domains/lsszs.cz/wp-content/themes/generatepress/functions.php on line 73
Kurzy první pomoci pro firmy a skupiny – Life Saving Support

Kurzy první pomoci pro firmy a skupiny

Školení povedou zkušení lektoři, absolventi a studenti Lékařské fakulty v Plzni a Zdravotnického záchranáře ZČU. Při výuce klademe důraz na praktické osvojení základů první pomoci tak, aby byli účastníci schopni poskytnout první pomoc efektivně a kvalitně. Během výuky se můžete těšit na realisticky vypadající modelové situace.

Výuka zážitkem

Při výuce klademe důraz na praktické zvládnutí první pomoci, proto často a rádi využíváme maskování reálně vypadajících poranění.

Kvalitní lektoři

Školit vás budou kvalitní lektoři, kteří se průběžně vzdělávají ve svém oboru, máte tak jistotu, že se naučíte ty nejkvalitnější a nejmodernější postupy.

Časová i místní flexibilita

Přijedeme za vámi prakticky kamkoliv a kdykoliv, stačí se jen předem domluvit.

Nabízíme 4 druhy kurzů

Základní kurz první pomoci

Čtyři hodiny trvající kurz, který je zaměřený na poskytnutí základní první pomoci člověku v nouzi. Po jeho absolvování bude účastník schopen kvalitně poskytnout první pomoc v nejkritičtějších momentech.

Po skončení kurzu dostane každý absolvent certifikát o proškolení.

rozšířený kurz první pomoci

Tento kurz rozšiřuje Základní kurz první pomoci o další život ohrožující stavy, se kterými se můžete běžně setkat. Dostane se Vám tak ucelených znalostí ve všech důležitých oblastech poskytování první pomoci.

Po skončení kurzu dostane každý absolvent certifikát o proškolení.

První pomoc a život ohrožující stavy u dětí

Kurz specializující se na poskytnutí první pomoci při život ohrožujících stavech u dětí, od náhlé zástavy oběhu, až po nejčastější onemocnění, která vyžadují zásah záchranné služby.

Po skončení kurzu dostane každý absolvent certifikát o proškolení.

kurz na míru

Jste manažerem firmy s rizikovým pracovištěm a chcete své zaměstnance kvalitně proškolit v první pomoci přímo u stavů, se kterými se mohou v zaměstnání setkat? Tento kurz je přímo pro vás! Kromě všeobecných základů první pomoci jsme po domluvě schopni proškolit v jakémkoliv odvětví první pomoci přesně podle Vašich požadavků.

Kurz se hodí i jako součást BOZP školení zaměstnanců. Po skončení kurzu dostane každý absolvent certifikát o proškolení.