Zdravotnické dozory

Life Saving Support

Nabízíme 3 typy zdravotníků

Rádi bychom Vám nabídli možnost vybrat si zdravotnický dozor, který bude odpovídat potřebám a charakteru Vaší akce. Zde jsou některé možnosti, které můžete zvážit:

Zdravotník

Zdravotník na zdravotním dozoru je odborník v poskytování první pomoci a zdravotní péče na různých akcích a událostech. Jejich hlavním cílem je zajistit zdraví a bezpečnost účastníků akce.

Záchranář

Záchranář na zdravotním dozoru je vyškolený odborník v poskytování rychlé a kompetentní zdravotní péče během různých akcí a událostí. Jejich hlavním cílem je zachovat zdraví a bezpečnost účastníků akce.

Lékař

Lékař na zdravotním dozoru je kvalifikovaný lékař s odborným vzděláním a zkušenostmi v poskytování komplexní zdravotní péče na různých akcích a událostech. Jeho nejvyšším cílem je udržet zdraví a bezpečnost účastníků akce.

Jak to bude probíhat?

Domluva zdravotnického dozoru může být složitou problematikou, s námi to ale bude hračka!

Ozvete se nám

Napíšete nám email, že máte zájem o zdravotnický dozor.

Zavoláme si

Na základě emailové domluvy si zavoláme nebo si, ještě lépe, domluvíme osobní schůzku. 

Vyzpovídáme vás

Zjistíme od vás všechny důležité informace, jako např. počet návštěvníků, charakter akce...

Připravíme návrh

Na základě vašich informací připravíme nabídku, ve které určitě zazní kolik zdravotníků a s jakou specializací by akce měla dle našich zkušeností mít a zároveň navrhneme i cenu zdravotnického dozoru.

Plácneme si

Pokud se vším budete spokojeni, plácneme si a vše ostatní můžete nechat na nás.

Máte rozhodnuto?

V případě jakéhokoliv zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat přes formulář.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram