Vzdělávání

U nás v LSS se snažíme, aby zkušenější členové vzdělávali mladší. Pro každý týden se vybere určité téma, u kterého se nejdříve dozvíte nějakou teorii formou přednášky. Pak si vás rozdělíme do skupin a vždycky vás bude mít na starost někdo z pokročilých, který vám téma ukáže prakticky a potom si ho vyzkoušíte a případně se doptáte na určité dotazy. Dále se pořádají zásahy zhruba jednou za semestr, kde si vyzkoušíte modelové situace a nebo můžete určitě zkusit nějakou soutěž.

Zásahy

Zásahy jsou takový náš interní test, kde si zkušenější členové připraví určité stanoviště a týmy o několika členech se poté snaží modelovou situaci vyřešit. Všechno je velice kvalitně namaskované, takže se jedná o velký zážitek a zároveň skvělou zkoušku vlastních schopností.
Img 0615
Img 9110

Soutěže

Taky se účastníme soutěží jako je například Rozkoš Rescue nebo Yeti Rescue, které jsou skvělým zážitkem a vyzkoušením si svých znalostí. A pro pokročilé je to skvělý zdroj pro vytváření modelových situací na zásazích.

Konference

A popřípadě je možnost se domluvit s ostatními a zúčastnit se v dobrém kolektivu PDUM – Plzeňských dnů urgentní medicíny, kde se dozvíte spoustu informací celkově o oboru urgentní medicína a nejenom o něm.
Img 9113

A takhle to bude vypadat...

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram